دستگير كردن سیاسی انتقاد برنامه ورزشگاه

دستگير كردن: سیاسی انتقاد برنامه ورزشگاه احسان علیخانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ادعاهای تکراری وزیر خارجه آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران

وزیر دفاع آمریکا در یک کنفرانس خبری مدعی شد: ترساندن نقل و انتقالات در دریای سرخ زمانی که به یک تانکر به وسیله موشک‌هایی که از سوی کشور عزیزمان ایران به دست انص

ادعاهای تکراری وزیر خارجه آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران

ادعاهای تکراری وزیر خارجه آمریکا علیه ایران

عبارات مهم : ایران

وزیر دفاع آمریکا در یک کنفرانس خبری مدعی شد: ترساندن نقل و انتقالات در دریای سرخ زمانی که به یک تانکر به وسیله موشک هایی که از سوی کشور عزیزمان ایران به دست انصارالله رسیده است مورد اصابت قرار می گیرد، بسیار واضح است.

به گزارش ایلنا، جیمز ماتیس وزیر دفاع آمریکا مدعی شد: راکتی که انصار الله در ماه آپریل در حمله به کشتی تجاری سعودی مورد استفاده قرار داد، از سوی کشور عزیزمان ایران ارسال شده است بود.

ماتیس در یک کنفرانس خبری در اظهاراتی بی اساس و تکراری مدعی شد: ترساندن نقل و انتقالات در دریای سرخ زمانی که به یک تانکر به وسیله موشک هایی که از سوی کشور عزیزمان ایران به دست انصارالله رسیده است مورد اصابت قرار می گیرد، بسیار واضح هست.

اسپوتنیک نوشت: در حمله به کشتی سعودی ها در دریای سرخ در ماه آپریل، آمریکا نسبت به این اتفاق ابراز نگرانی کرد و گروه های شبه نظامی را به شدت یافتن درگیری در یمن متهم کرد. دوم آپریل انصارالله یمن اعلام کردند که در پاسخ به حمله ائتلاف تحت امر سعودی به شهری در یمن که به کشته شدن چندین غیر نظامی منجر شد، یک نفت کش سعودی را نشانه قرار داده اند.

ادعاهای تکراری وزیر خارجه آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | سعودی ها | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz